MC Koupelny

13. 03. 2016

Novinka
Ceramika Paradyz - spojení neotřelého designu a odvážných technologií

Kvalitní výrobky s inovativním designem, 27 let zkušeností a řada oborových ocenění. Představujeme společnost Ceramika Paradyz, polského výrobce obkladů a dlažeb vysoké kvality. MC koupelny jsou značkovou prodejnou Ceramika Paradyz.

Produkty Ceramika Paradyz jsou funkční kombinací uměleckého designu a moderních technologií. Prvotní návrhy vznikají ve význačných italských projekčních kancelářích, dlaždice a obklady se poté vyrábí v polských výrobních závodech.

Klíčem k úspěchu a oblibě ve více než 40 evropských zemích je neustálá investice do technologií a odvaha přicházet s netradičními řešeními. Stále více obkladů a dlažeb si tak můžete pořídit v atypických rozměrech, díky digitálnímu tisku máte k dispozici libovolné grafické motivy ve fotografické kvalitě. Ceramika Paradyz jako první výrobce na polském trhu přišla s mrazuvzdornými dlaždicemi.

DipticDiptic (74),0,0


Vybere si každý

Zákazníci oceňují také široké spektrum výrobků. Obklady a dlažby jsou navrhovány pro vnitřní i venkovní využití, velice poutavé jsou vizuály dekorativního designu v různých typech interiérů. Kromě nejrozsáhlejší značky Ceramika Paradyz společnost rozvíjí také značky Kwadro a My Way Paradyz Group. První z nich slibuje spíše tradiční design za rozumnou cenu, druhá je naopak prémiová značka s luxusním zbožím pro nejnáročnější klienty.

Na webových stránkách Ceramika Paradyz (k dispozici je česká jazyková mutace) však nenajdete pouze přehled kolekcí a výzvy k nákupu. Velice užitečný obsah naleznete v záložce Rady. Jste-li například ve fázi úvah o rekonstrukci, určitě si přečtěte články v sekci Před nákupem.

Navštivte nás a využijte březnovou akci

Úvahy o renovaci vaší koupelny, kuchyně či celého bytu vám rádi zpříjemníme i my. Až do konce března můžete využít slevu 28% na všechny výrobky Ceramika Paradyz.

Během návštěvy našeho koupelnového studia vám rádi pomůžeme s volbou vhodného materiálu a ukážeme výsledky našich rekonstrukcí. Těším se na vás!

Tým MC koupelny
K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace