MC Koupelny

17. 04. 2016

Novinka
Jarní akce se Sapho začíná!

Máte v úmyslu pustit se do dlouho odkládané rekostrukce? Nebo jen rozšířit vybavení vaší koupelny o nový kousek? Jste na správném místě! Ve spolupráci s naším partnerem Sapho vám přinášíme koupelnové vybavení za výrazně snížené ceny.

Cenová bomba od King Stone i nábytek od Mitra

Portfolio akčního zboží je skutečně široké a těžko určit favorita. Přesto bychom rádi upozornili na velice žádané dlažby Kingo Stone. Jejich decentní design a vysoká kvalita je za aktuální ceny žhavým adeptem na modernizaci vaší koupelny. Pokud se rozhodnete nechat rekonstrukci na profesionálech, jsme tu pro vás.

king-stone-interier2 saphomt072-mitra-antracit-2

Naším druhým tipem je koupelnový nábytek značky MITRA. Zákazníci oceňují tento designový nábytek především pro jeho praktičnost a také elegantní styl (podívejte se na video). Vybrané kusy lze v rámci jarní akce pořídit s až třetinovou slevou.

Nečekejte do léta

Jarní akce platí do 15.7. nebo do vyprodání zásob. Podívejte se na akční nabídku (letak jaro 2016_MC_nahled), navštivte e-shop Sapho či přímo naše studio na Vídeňské. Z našich minulých kampaní víme, že čekat až do července se rozhodně nevyplácí!

Tým MC koupelny

K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace