MC Koupelny

31. 05. 2016

Novinka
Nová koupelna kvalitně a za rozumnou cenu? Mrkněte na 3 vybrané rekonstrukce!

Koupelna v půdní vestavbě, rekonstrukce bytového jádra a nový sprchový kout se záchodem. Sestavili jsme pro vás výběr z nejvydařenějších rekonstrukcí tohoto roku. Podívejte se, jaké materiály jsme využívali a jaký byl rozpočet v daném projektu. Pro lepší představu a inspiraci přidáváme fotografie, včetně 3D vizualizace.

 

1) Moderní design v půdních prostorách

Hned první letošní rekonstrukce koupelny pro nás představovala zajímavou výzvu. Stísněný prostor šatny a koupelny v podkroví historického domu v Brně na tř. Kpt. Jaroše, jsme propojením místností dokázali příjemně provzdušnit a přitom zůstal zachován původní ráz. Leštěná dlažba v imitaci betonu pak dodala prostoru moderní design. 

PicMonkey Collage1

Použité materiály: dlažba (30x60 a 60x60) - Tubadzin série Epoxy, umyvadlo - Sapho, vana - Polysan, italská keramika GSI, nábytek na míru.

Rozpočet: 159 000 Kč rekonstrukce, vizualizace zdarma

 

2) Kouzla v panelovém bytě

Rozsáhlejší projekt představovala březnová rekonstrukce bytového jádra v brněnských Bohunicích. V panelovém bytě jsme nejprve položili dlažbu a poté vyměnili všechny interiérové dveře. Do prostoru chodby jsme poté umístili skříně na míru vytvořené našimi nábytkáři. Celá akce trvala necelé tři týdny.

PicMonkey Collage2

Použité materiály: obklady - Tubadzin, koupelnový nábytek - Lebon, sprchový kout - Sanswiss, závěsné WC - Geberit

Rozpočet: 240 000 Kč rekonstrukce, vizualizace zdarma

 

3) Zaujaly obklady black&white

Rekostrukce v bystrckém bytě spočívala v renovaci menší koupelny a záchodu, včetně zakázkového nábytku. Dominantou nového designu byly kachličky Opoczno s originálním černobílým vzorem, které vtiskly prostorám svébytný ráz. Celá zakázka byla hotová za 12 pracovních dnů.

PicMonkey Collage3

Použité materiály: obklady - Opoczno (serie black&white), dlažba - Ceramika Paradyz (Rovere), dveře - Invado, baterie, umyvadlo a doplňky - Sapho, nábytek na míru - naše výroba

Rozpočet: 140 000 Kč rekonstrukce, vizualizace zdarma

 

Další rekonstrukce u vás?

Zajímalo by vás více informací ohledně popsaných rekonstrukcí, nebo se rovnou chcete pustit do té vaší? Jsme tu pro vás, napište nám.

Tým MC koupelny

K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace