MC Koupelny

21. 11. 2016

Novinka
Předčasné Vánoce! MC Koupelny nadělují velké slevy.

Do Vánoc sice daleko, ale naše partnerská firma Ceramika Paradyž už velkoryse naděluje.
Přichystali jsme si pro vás 30% slevy na celý sortiment!
To zní jako skvělý začátek vydařené renovace vaší koupelny.

Představme si nyní značku Paradyž, firmu s více než 27 letou zkušeností, jejíž výrobky nacházejí ocenění zákazníků nejen v Polsku a České republice, ale i v téměř čtyřiceti zemích světa.

paradiz-web 425548_dab50733-ae1f-44b8-9644-112dbbae6ac1_max_900_1200_-lazienka-styl-klasyczny

Výrobky a kolekce Ceramika Paradyž se vyznačují inovativním kvalitním designem, pozorností k detailu a širokou nabídkou kompletních sbírek obkladů a dekorativních prvků v různých formátech. Důraz je kladen také na moderní technologie jako jsou mrazuvzdorné glazované dlaždice, pololeštěná kamenina, rektifikované dlaždice, a především obklady zdobené technologií digitálního tisku. Absolutní novinkou v nabídce Ceramiky Paradyž jsou skleněné dekorativní dlaždice vytvořené na individuální objednávku. To vše vám nyní umožňuje vytvořit si vlastní, originální návrh designu vaší koupelny, který vám rádi pomůžeme zrealizovat.

Pojďme si nyní představit dvě individuální kolekce, kterými se můžete inspirovat.

Jako první nás zaujala kolekce Enya.

Základ představují módní kachle s tónováním povrchu v barvě lomené bílé, cementové šedi a zašlé hnědi. Stejné barvy tvoří dynamický, „kaleidoskopický” vzor dekorů a patchworkové mozaiky. Tyto obklady mohou představovat originální akcent ve sladěném minimalistickém interiéru. Efektního dojmu docílíte také jejich instalováním ve větší ploše - dodávají neopakovatelný efekt keramické tapety inspirované stylem 60. a 70. let minulého století, který je nyní velmi trendy.

enyaenyaa

 

Vaší pozornosti by neměla uniknout ani kolekce Matala.

Kolekce Matala představuje zajímavé spojení minimalismu a etnických motivů s citlivou reminiscencí kamenných staveb starověkých Inků. Znovu oceníte multifunkčnost obkladů, které využijete nejen v koupelně, ale také v kuchyni či při modernizaci venkovního posezení. Barevným odstínům dominuje béžová, bílá, hnědá, grafitová a celá paleta šedých kombinací, které jsou navíc módními barvami nadcházející sezóny 2017.  Kolekce Matala má rafinovaný, minimalistický charakter, který ocení především milovníci nejnovějších trendů.

matalaamatala

 

Doufáme, že jste se výše uvedenými kolekcemi inspirovali a osvěženi novými trendy, ale především pak 30% SLEVAMI na celý sortiment produktů Ceramiky Paradyž, se s chutí pustíte do rekonstrukcí a modernizací vašich interiérů.

Tým McKoupelen vám přeje hodně úspěchů. ➡➡➡ Jsme tu pro vás.

K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace